“Daha Güçlüyüz!”

“Daha Güçlüyüz!”

Ersun Yanal daha güçlü olduklarını söyledi! Fenerbahçe’nin teknik direktörü Ersun Yanal: “Geçen sezona göre daha güçlüyüz” dedi. Ersun Yanal yeni sezon ile ilgili açıklamalar yaptı.

Yeni sezon çalışmaları için Avusturya’da olan Fenerbahçe’de Ersun Yanal’ın keyfi yerinde olduğu öğrenildi. Fanatik Gazetesi’nden Yusuf Dursun’un yaptığı habere göre, Ersun Yanal transferlerin önemli kısımlarının hızlı bir şekilde takıma alınmasından son derece memnun.

Ersun Yanal, şu anda elinde olan kadronun geçen sezondakine göre çok daha iyi olduğunu söyledi. Tecrübeli hoca, “Çok önemli isimler aramıza katıldı. Hepsi birer değer. Adaptasyon sürecini çok iyi değerlendirdik. Gelen oyuncuların hırsı ve çalışma azmi, gelecek adına hepimizi umutlandırdı. Geçen sezona oranla daha güçlüyüz üstelik henüz transfer çalışmalarımız da bitmedi.” sözlerini kullandı.

Ersun Yanal, aynı zamanda çalışmalarının gayet yolunda ve iyi gittiğini söyleyerek şampiyonluk olduğunu iddia etti. Teknik Direktör, “Önemli rakiplerle oynayarak kendimizi test edeceğiz. Özellikle ay sonunda katılacağımız Audi Cup’ta Fenerbahçe’nin neler yapabileceğini göreceksiniz. Doğru yolda ilerliyoruz.” dedi.

Yorum yapın