Levent Şahin’den Kupa Mesajı!

Levent Şahin’den Kupa Mesajı!

Galatasaray’ın yardımcı antrenörü olan Levent Şahin, Akhisar ile yapacakları maç öncesinde bazı açıklamalar yaptı!

Yarın yapılacak olan TFF Süper Kupa maçında Akhisarspor ile oynayacak olan Galatasaray’ın yardımcı antrenörü Levent Şahin, yeni sezon için üçüncü kupayı alarak başlamak istediklerini belirtti.

Eryman Statı’nda gerçekleşen basın toplantısına Fatih Terim geçtiğimiz sezonda almış olduğu men cezası sebebi ile katılamadı. Aynı zamanda Fatih Terim, yarın oynanacak maçta da yedek kulübesinde oturacak.

Eryman Statı’ndaki basın toplantısında konuşan Levent Şahin, geçen yılın şampiyonu olarak burada olduklarını söyleyerek, “İki kupayla bitirdik. Umarım üçüncü kupayla yeni sezona başlarız.” ifadelerini kullandı.

Levent Şahin önemli bir takım ile maça çıkacaklarını belirtti, “Şampiyonlukla ilgili olarak zorlu bir süreçten geçtik. Bu süreçte sonsuz emekleri olan personelimize, büyük Galatasaray taraftarına teşekkür etmek istiyorum. Bu sezona, onlara verilecek bir kupayla başlarız diye düşünüyorum. Futbol keyfi ve seyir açısından güzel bir maç olmasını diliyorum.”

TFF Süper Kupa maçının bir hazırlık maçı olarak düşünmediğini söyleyen Şahin, şu sözlerle devam etti:

“Sonuçta bir kupa var. Hazırlık maçından öte bir maç olarak düşünüyoruz. Kupanın olduğu her yerde Galatasaray takımı ve camiası olarak her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıp en büyük aday olduğumuzu göstermek istiyoruz. Hazırlık maçından ziyade, futbol keyfi açısından önemli bir maç olarak düşünüyorum.”

Bunların yanında Leven Şahin, Akhisarspor ile ilgili de olarak, “Mehmet Altıparmak’ın katkılarıyla tekrar layık oldukları Süper Lig’e geri döneceklerdir.” şeklinde görüşünü söyledi.

Yorum yapın