Umut Nayir Göreve Hazır!

Umut Nayir Göreve Hazır!

Gazişehir Gaziantep maçındaki üstün performansı ile herkesin alkışını alan Umut Nayir, Burak Yılmaz’ın sakatlığından dolayı gelmemesi durumunda perşembe günü yapılacak olan Bratislava karşılaşmasına hazır. Teknik ekibinde büyük beğenisini toplayan 26 yaşındaki genç oyuncu, “Attığım golle öz güvenim geri geldi. Yılmadan çalışıp formayı alacağım” şeklinde konuştu.

Spor Toto Süper Lig’de en son geçen hafta Gazişehir’e 3-2  skor ile kaybeden Beşiktaş ekibinde, ilk 4 haftalarını sadece dört puan alarak bitirmeleri nedeniyle moralleri bozulmuştu. Takımı bir an önce toparlamak için büyük çaba harcayan teknik ekip, UEFA Avrupa Ligi’nde perşembe günü maça çıkacakları Slovan Bratislava maçı ile yükelişe geçeceklerine inanıyor.

Burak Yılmaz, takım ile olan çalışmalara katılmaya başlasa bile hâlâ maça çıkabilecek durumda olmamasını göz önüne alan Beşiktaşlılar, Slovak takımı ile oynanacak maçta hücum hattını yapmak için çalışmalara başladı.

Burak Yılmaz’dan sonra takımın ikinci golcüsü konumunda olan Güven Yalçın’ın son maçlardaki performansının düşmesini göz önünde bulunduran teknik ekip, Gazişehir karşılaşmasına sonradan dahil olarak dakikalar sonrasında gol atabilen Umut Nayir’i perşembe günü yapılacak karşılaşma öncesinde göreve hazır olduğu bildirildi. Teknik direktör Abdullah Avcı’nın özel olarak yakından ilgilendiği 26 yaşındaki genç oyuncunun, bireysel bir hoca tutarak gol atışlarını geliştirdiği belirtti.

Gazişehir maçı sonrasında fikirlerini yakın çevresiyle paylaşan Umut Nayir’in, “Son maçta attığım golle kendime güvenim geri geldi. Yılmadan çalışıp formayı alacağım. Hedefim Beşiktaş’ta kalıcı olup takımım için elimden gelenin en iyisini yapmak. Kendimi görev için hazır tutuyorum. Şans verildiğinde elimden gelenin en iyisini yapacağım” şeklinde konuştuğu biliniyor.

 

Yorum yapın